با ما در ارتباط باشید

 

 

برای تماس با ما روی لینک زیر کلیک کنید : 

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 
 

 

چرا ویرا ویژن؟ 

  • با وجود سایر مشاوران و شرکت های مشاوره ای کسب و کار در کشور، چرا شما باید ویرا ویژن را برای مشورت انتخاب کنید؟

ما مناسب ترین راهکارها را طبق مساله و شرایط شرکت تان، به شما توصیه می کنیم. اندازه، توان و منابع شرکت شما فاکتورهای ضروری برای موفقیت در بازار نیست بلکه موضوعی که اهمیت بالایی دارد چگونگی استفاده و بهره برداری مطلوب از امکانات سازمان شما به منظور کسب برتری رقابتی در بازار است. اینکه بتوانیم با تکیه بر نقاط قوت تان و اصلاح نقاط ضعف، میزان چابکی شرکت را با راه حل های پیشنهادی، در بازار رقابتی افزایش دهیم. 

  • خدمات مشاوره ای ما چه مزیتی می تواند برای شما داشته باشد که با بقیه متفاوت است؟

راهنمایی ها و مشاوره های ما، کاربردی، اجرایی و با هدف حل مشکل سازمان شما ارايه می شود، و نه بیان و تکرار مسایل و موضوعات آکادمیک محض. امروزه بیشتر کارفرمایان با اصول نظری آشنایی دارند و بزرگترین دغدغه آن ها پیاده سازی و بومی سازی این اصول در سازمان شان می باشد. ما تا رسیدن شرکت شما به شرایط مطلوب و تحقق اهداف تعیین شده در کنارتان خواهیم بود. 

  • خدمات مشاوره ای ما چه تضمینی به شما می دهد که افراد و شرکت های دیگر نمی توانند؟ 

    مجموع سوابق اجرایی کارشناسان ارشد ویرا ويژن در سطوح مختلف مدیریتی کسب و کار شرکت های معتبر کشور به بیش از شصت سال می رسد. ما از نزدیک، چه در پست های اجرایی و چه در مقام مشاور، با مسائل و مشکلات شرکت های ایرانی در صنایع گوناگون آشنا بوده و هستیم. یقین داریم که با تلفیق اصول علمی مدیریت و تجربه اجرایی خود می توانیم سازمان شما را در رسیدن به موفقیتی پایدار همراهی نماییم.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

   

 

تماس با ما

برای دریافت خدمات مشاوره کسب و کار، با کلیک روی لینک زیر به ما ایمیل بزنید: